Latviski По русский In English

Par mums


Par mums

Veiksmīgs bizness necieš nevajadzīgus tēriņus. Sevišķi, ja tas ir mazais vai vidējais bizness.

Grāmatvedis – tas ir gandrīz kā ārsts, jūsu uzņēmuma ārsts, pamatu pamats. Tādēļ tā ir viena no profesijām, kurā tādas cilvēka īpašības, kā kārtīgums, spēja pilnīgi koncentrēties uzdevuma veikšanai un perfekcionisms ir vissvarīgākās.

 2001.gadā parādījās mans pirmais klients, kurš arī šobrīd darbojas ar mums. Pašreiz mēs apkalpojam 60 kompānijas, un to skaits pastāvīgi pieaug.

Mūsdienās grāmatvedības ārpakalpojumu sniegšana ir kļuvusi ļoti populāra mazā un vidējā biznesā darbojošos uzņēmēju vidū, jo tas ir daudz izdevīgāk nekā pieņemt darbā savu grāmatvedi. Diemžēl, izvēloties uzņēmumu, kurš piedāvā grāmatvedības pakalpojumus, nevar būt droša pārliecība par pakalpojumu kvalitāti. Iespējams, tādēļ mēs par labāko reklāmu uzskatām mūsu klientu rekomendācijas. Praktiski visi mūsu klienti ir mūs atraduši, vadoties no rekomendācijām, nevis reklāmas iespaidā.

Uzņēmums, kuru esmu dibinājusi, šodien ir ģimenes bizness. Un pati galvenā tradīcija, kuru glabājam, ir attieksme pret klienta biznesu – vienmēr no visas sirds, ar lielu atbildību pildām savu darbu, veicinot klienta uzplaukumu.

Pieredzējis grāmatvedis vienmēr zina, ka grāmatvedības uzskaites darbs prasa lielu koncentrācijas spēju un lielisku profesionālo sagatavotību, bet piedevām, strādājot grāmatvedības pakalpojumu sniegšanas sfērā – vēl arī spēju ātri un vērīgi pārkārtoties no viena uzdevuma risināšanas uz otru.

Lai pilnveidotu mūsu profesionālismu, mēs pastāvīgi mācamies, apmeklējam kursus un seminārus, ātri reaģējam uz izmaiņām likumdošanā, konsultējamies strīdīgu jautājumu risināšanā. Īsāk sakot, cenšamies vienmēr atbilst klienta vēlmēm, pretim saņemot klientu lojalitāti.

 

ar cieņu
''AR FINANCES''  SIA

 

Skatīts: 829x   

Atpakaļ